Ko Tu vari darīt?

1. Nobalsot par Egilu Levitu portālā MansPrezidents.lv

Ja MansPrezidents.lv balsojumā Egils Levits būs 1. vietā, tas būs spēcīgs pretarguments partiju šaurajām interesēm.

2. Personīgi uzrunāt ģimenes locekļus un draugus

Ja katrs no mums sagādās vēl vismaz vienu MansPrezidents.lv balsi, E.Levits būs pirmajā vietā! Labu prezidentu vēlas daudzi, taču dažiem nepieciešams neliels pamudinājums, lai viņi, kaut nedaudz, bet arī rīkotos.

3. Veidot un ieteikt ziņas Twitter, FaceBook un Draugiem

Sociālajos tīklos aicini nobalsot, apmeklēt ParLevitu.lv, sūti un iesaki Twitterziņas, citātus, rakstus un video. Pievienojies sociālo tīklu grupām "Par Levitu"!

4. Pieteikties jaunumiem

Spied pogu lapas kreisajā pusē, un būsi pirmais, kurš uzzina ar E.Levitu saistītos jaunumus!

5. Komentēt ziņu portālos

Nav noslēpums, ka Latvijai nelabvēlīgi cilvēki, izmantojot anonīmas komentēšanas iespējas blogos, ziņu portālos un forumos, mēģina ietekmēt sabiedrības viedokli. Mums ir uzskatāmi jāpauž savs viedoklis!

6. Rakstīt un publicēt

Raksti rakstus pats un sūti medijiem vai veido pats savu blogu.

7. Uzrunāt mediju darbiniekus

Iedzīvotāju informēšanā un izglītošanā medijiem ir liela nozīme, taču savā ikdienas darbu virpulī viņi ne vienmēr šo cēlo pienākumu spēj godam veikt. Palīdzēsim!

8. Vērsties pie Saeimas deputātiem

Latvija ir neliela valsts. Tā ir mūsu priekšrocība. Deputāti ir sasniedzami rokas stiepiena vai e-pasta vēstules attālumā (Vards.Uzvards@saeima.lv). Īpaši uzrunājam tos, kuri balsoja par E.Levita izstrādāto Satversmes ievadu, taču par prezidentu grasās virzīt kādu mazāk kompetentu atsevišķas partijas cilvēku.